produkty s důrazem na životní prostředí a užitné vlastnosti

 

 

Venkovní stájové boxy UrCont Conti a Domino

Urcont logo 250
Venkovní boxy
UrCont Conti und Domino

 Stájové boxy naší produkce jak vnitřní tak i venkovní, jsou ucelenou řadou vycházející z prostorových potřeb různých plemen koní a výrazným podílem stavebnicových vlastností. Tato kombinace vlastností umožňuje docílit optimálního využití investic a prostorových možností a tím uspokojit širokou škálu  požadavků většiny zákazníků.

P8100004

 Venkovní stájové boxy typové řady Urcont Conti v provedení Basic6, Uni7, Profi8, Maxim9,MaXXim12 a boxy UrCont Domino v provedení Basic3.0Uni3.5Profi4.0 a Maxim4.5 jsou skupinou venkovních boxů umožňující vzájemnou kombinaci jednotlivých segmentů a tím vytvořit stájové boxy o rozměru 3,0 x 3,0 m až 4,5 x 4,5 m se světlou výškou cca 2,7 m. Dveřní stěna boxů je konstruována jak pro dveře křídlové cca 1,2 m široké, tak pro dveře pojízdné 1,2 m případně s pojezdem celé dveřní příčky u typové řady Domino. Venkovní stájové boxy lze na obvodové stěně doplňovat různými typy oken, ale i Paddock dveřmi.

IMAG1798a

 Boxy UrCont Conti jsou již ve standardním provedení opatřeny podlahou i střechou a lze je doplnit předstříškou, střechou sedlovou nebo sendvičovou, vhodnou zpravidla při sestavovaní naproti sobě. Boxy UrCont Domino je možné opatřit střechou sedlovou nebo sendvičovou.

 

Kopírování obsahu stránek jen s písemným souhlasem majitele. Copyright © 2012 UrCont. Všechna práva vyhrazena.
Dotazy posílejte prosím na webmaster (at) urcont.eu.
 

Návrhy

Image00058.png

Přihlášení